Půjčka do 50 000 Kč je dostupná i pro zaměstnance ve zkušební době, nebo i těm, kdo nemohou doložit potvrzení o příjmu. Půjčka je až na 12 měsíců. Peníze můžete dostat v hotovosti do 48 hodin nebo na účet v bance ještě dnes. Vyřízení i bez ručitele, bez zástavy a bez poplatků předem.

Nebankovní půjčka pro zaměstnance ve zkušební době – i bez potvrzení o příjmu

U většiny bankovních i nebankovních půjček, je požadováno, abyste měli pracovní poměr na dobu neurčitou a nebyli ve zkušební době. Půjčit si peníze, když jste právě nastoupili do nového zaměstnání, jste ještě ve zkušební době, tedy nemusí bát nic snadného.

Podobně složité to mají i to, kdo nemohou doložit potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Například ženy na mateřské nebo rodičovské, nebo třeba důchodci. Některé půjčky je ale možné získat i bez potvrzení o příjmu, bez zaměstnání nebo i když jste ve zkušební době.

Půjčka i pro zaměstnance ve zkušební době

Jednou z mála výjimek, kde nabízí půjčky i lidem ve zkušební době nebo bez potvrzení o příjmu, je tato nabídka půjčky. Jedná se o nebankovní úvěr do 50 000 Kč na 6 – 12 měsíců. U půjčky se platí pravidelná měsíční splátka (podle výše úvěru).

Jednou z velkých výhod této půjčky, je možnost získat peníze i bez potvrzení o příjmu. K tomu, aby vám byla půjčka schválena, vám stačí doložit jen výpis z bankovního účtu. Pokud vám na účet chodí každý měsíc alespoň nějaké peníze, pak máte šanci na získání půjčky.

Nevadí, že jste v zaměstnání jen krátkou dobu. Nemusí ani vadit to, že jste bez zaměstnání. Podstatné je to, že máte nějaký pravidelný příjem (může to být třeba i mateřská, rodičovská, nějaké sociální dávky, důchod apod.)

Půjčka 50 000 Kč i bez potvrzení o příjmu

Základní parametry této nebankovní půjčky do 50 000 Kč, jsou následující:

 • Půjčka od 10 000 Kč do 50 000 Kč
 • Pravidelné měsíční splátky po dobu 6 – 12 měsíců
 • Vyřízení online, přes internet
 • Peníze v hotovosti na pobočce do 48 hodin, nebo ještě dnes na účet v bance
 • Vyřízení i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání
 • Půjčka bez ručitele a bez zástavy

Jaké má podmínky půjčka bez potvrzení o příjmu?

Tato nabídka je dostupná jak pro zaměstnance ve zkušební době, tak i pro všechny další zájemce. I pro ty, kdo nemohou doložit potvrzení o příjmu. Mezi základní podmínky patří především:

 • Minimální věk 21 roků a maximálně 75 roků
 • Být občanem ČR, nebo zde mít trvalé bydliště
 • Doložení platného dokladu totožnosti (občanský průkaz)
 • Vlastní bankovní účet + doložit výpis z bankovního účet za poslední 3 měsíce
 • Být bez exekuce a bez insolvence

Kolik stojí půjčka bez potvrzení o příjmu?

Pokud byste si půjčili například částku 20 000 Kč na dobu 12 měsíců, pak budete každý měsíc platit měsíční splátku 2500 Kč. Celkem tak za rok zaplatíte na splátkách částku 30 000 Kč. To odpovídá RPSN ve výši 121,84 Kč.

U půjčky se neplatí žádné poplatky předem, ani v průběhu splácení. Hradíte jen příslušnou měsíční splátku. Úvěr je možné kdykoliv předčasně doplatit zdarma.

Rychlá půjčka i pro nezaměstnané – až 50 000 Kč ještě dnes

Pokud vás tato nabídka zaujala, a chtěli byste více informací, pak stačí vyplnit tuto jednoduchou, nezávaznou poptávku. Obratem obdržíte všechny potřebné informace, jaké jsou podmínky a co je potřeba k získání úvěru.

  2příspěvků

 1. Půjčka na směnku   •  

  Ahoj nutné scháním půjčku na směnku ihned k vyplacení…
  Nutné potřebuju cca 30.000 ..doba splácení cca 6 až 12 měsíců
  Bohužel mám problém z byvalim zaměstnavatelem který mě o tyto peníze právě obral ….
  Budu rád za každou nabídku.
  Předem moc děkuji Šimánek

 2. Martina   •  

  Dobrý den sháním 80 tis na splátky nikdo mi nic nedá jsem na mateřské a nutně to potřebuji děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *