Půjčka do 20 000 Kč je k dispozici i pro nezaměstnané. Peníze můžete dostat v hotovosti na ruku, bezhotovostním převodem na účet v bance nebo i složenkou na poštu. Pokud máte pravidelný příjem ze zaměstnání (nebo z jiného zdroje), pak můžete dostat až 100 000 Kč na cokoliv.

Půjčka v hotovosti na ruku i pro nezaměstnané – bez poplatků předem

Dostali se do složité finanční situace a potřebovali byste rychle půjčit peníze? Hledáte půjčku v hotovosti na ruku? A bez placení poplatků předem, bez zástavy a bez ručitele? Nebo jste momentálně bez práce, a nikde vám nechtějí půjčit peníze?

Půjčka v hotovosti na ruku i pro nezaměstnané

Pokud marně sháníte peníze, pak by vás mohla zajímat nabídka půjčky v hotovosti na ruku i pro nezaměstnané. Taková krátkodobá půjčka je určena všem, kdo potřebují akutně sehnat peníze navíc.

Půjčka v hotovosti je nabízena do 20 000 Kč. Peníze můžete dostat v hotovosti na ruku, bezhotovostním převodem na účet v bance, nebo i poštovní poukázkou, takže si je můžete vyzvednout na poště.

Základní parametry této půjčky pro nezaměstnané:

 • Krátkodobá půjčka od 1.000 Kč do 20.000 Kč (případně až do 100 tisíc korun)
 • Splatnost půjčky od 1 týdne do 12 týdnů (až na 3 měsíce)
 • Peníze v hotovosti nebo na účet v bance (případně i složenkou na poštu)
 • Rychlé vyřízení přes internet – peníze už do 24 hodin
 • Vyřízení bez zástavy a bez ručitele
 • Neplatíte žádné poplatky předem
 • Šance i pro nezaměstnané

Solidní půjčka pro nezaměstnané i bez zástavy a bez poplatků předem

Získání této půjčky není nijak složité. Stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář (najdete níže na stránce). Na základě toho, se s vámi spojí úvěrový poradce, který s vámi probere možnosti získání úvěru.

Pro vyřízení půjčky jsou zpravidla potřeba jen základní osobní doklady, jako je například občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz. Na základě individuálního posouzení vašeho požadavku, pak mohou být potřeba i další doklady – pro ověření vaší adresy nebo případně k ověření vašeho příjmu.

Pokud preferujete půjčku v hotovosti, tak si rovnou domluvíte termín osobní schůzky. Na pobočce byste pak podepsali smlouvu a dostali peníze v hotovosti. Nebo je i možné, aby vám obchodní zástupce úvěrové společnosti, přivezl peníze až k vám domů.

Půjčka na cokoliv do 20 000 Kč, nebo i více

Základní výše půjčky, kterou můžete získat, je až do 20 000 Kč. Tento finanční úvěr mohou získat i nezaměstnaní. Nabídka je určena i pro důchodce, pro ženy na mateřské nebo rodičovské, pro studenty, pro cizince (s povolením k trvalému pobytu v ČR), prostě pro všechny, kdo zrovna potřebují získat peníze.

Můžete ale dostat i více, než 20 tisíc korun. Nebankovní půjčky jsou zde nabízeny až do 100 000 Kč. U vyšší částky, je ale potřeba doložit příjem ze zaměstnání nebo jiný pravidelný příjem. Nebo případně mít k půjčce nějakého ručitele, s dostatečně vysokým příjmem.

Kontaktní formulář – půjčky do 20 tisíc korun i pro nezaměstnané

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací, pak stačí vyplnit tento jednoduchý kontaktní formulář. Obratem se dozvíte podrobnější informace.

  2příspěvků

 1. S. Strnad   •  

  Lze stale získat zde pujčku?

 2. I.Kalinova   •  

  kde najdu bezpečnostní kód bez toho nelze žádost odeslat kde jste ho našel?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *