Soukromá půjčka od soukromých investorů nabízí možnost získat peníze i pro dlužníky s exekucí. Půjčky jsou vypláceny i v hotovosti na ruku. Pokud máte alespoň nějaký minimální příjem, tak je velká šance na schválení půjčky a poskytnutí úvěru.

Půjčky v hotovosti pro každého – i pro dlužníky s exekucí

Získání úvěru, může být někdy velmi složité. Banky mají zpravidla velmi přísné podmínky – nesmíte mít záznam v některém z registru dlužníků, musíte mít pravidelný a dostatečně vysoký příjem a splňovat i další kritéria.

Nebankovní společnosti sice nabízí půjčky i za méně přísných podmínek. Většinou se ale jedná jen o krátkodobé půjčky (do výplaty), nebo za ně zaplatíte vysoké poplatky. Ty seriózní nebankovní společnosti, které nabízí rozumné půjčky, pak zase rozhodně nepůjčují každému.

Existují ale i jiné možnosti, jak si půjčit peníze, aby vás to moc nestálo.

Půjčky pro každého – i pro dlužníky s exekucí

U této soukromé půjčky, máte možnost požádat o poskytnutí úvěru, od soukromé osoby.

Nepůjčujete si tedy od nějaké finanční instituce, ale od soukromého investora. Díky tomu je možné získat finanční prostředky, za mnohem příznivějších podmínek.

O půjčku zde může požádat kdokoliv, kdo potřebuje sehnat peníze. I když vás někde jinde odmítli, tady máte šanci na úspěch. Soukromá půjčka dokáže zajistit finanční prostředky i pro ty, kterým to jinde nevyšlo.

Tyto půjčky jsou tedy dostupné i pro dlužníky s exekucí. To, že máte nějakou exekuci, nemusí znamenat automatické zamítnutí vaší žádosti. Všechny požadavky jsou vyhodnocovány individuálně. A pokud jste schopni splácet půjčené peníze, pak je můžete dostat i s exekucí.

Nebo je zde možné dostat nabídku, na pomoc s vyřešením exekuce – doplacení všech pohledávek a ukončení exekučního řízení.

Peníze si zde ale může půjčit i kdokoliv jiný. Nabídka je určena i pro běžné zaměstnance, pro podnikatele, pro důchodce, pro nezaměstnané, pro maminky na mateřské či rodičovské, pro studenty nebo i pro cizince.

Půjčka v hotovosti na ruku i při minimálním příjmu

Finanční prostředky je možné získat i v hotovosti na ruku. Záleží jen na vás, zda budete chtít peníze poslat na účet v bance, nebo vyplatit v hotovosti na ruku.

U hotovostní půjčky je pochopitelně nutná osobní schůzka. Na ní předložíte požadované doklady k ověření totožnosti, podepíšete dokumenty k úvěru a ihned dostanete peníze v hotovosti. Trvá co jen chvíli.

Aby vám byla půjčka schválena, musíte být schopni půjčené finanční prostředky nějak splácet. Ale nemusíte se bát. Podmínky nejsou tak přísné, jako u banky. Peníze si můžete půjčit, i při minimálním příjmu.

A nemusí to být jen příjem ze zaměstnání. Akceptován je jakýkoliv, doložitelný a pravidelný příjem. Může to být třeba jen důchod, mateřská nebo rodičovská. Nebo i jiné příjmy. Podstatné je, abyste byli schopni platit, alespoň minimální splátku.

Jak získat půjčku v hotovosti i pro lidi s exekucí?

Je to velmi snadné. Vyplňte následující nezávazný poptávkový formulář. Nezapomeňte uvést, kolik peněz byste potřebovali, na jak dlouhou dobu, a kolik můžete splácet. Napište, i zda máte nějaké dluhy, pohledávky nebo exekuce. A zda máte nějaký pravidelný, doložitelný příjem.

Nezapomeňte na kontaktní spojení – mobilní telefon a email. Budete kontaktování, co nejdříve to bude možné.

  13příspěvků

 1. monika   •  

  dobry den potrebuji pujcit penize mohu splacet 5000as 7000 mnesicne

 2. Miroslava   •  

  Dobrý den. Ráda bych udělala konsolidaci svých několik 5 malých půjček a 1 velké půjčky. Jsem po ukončření insolvence v roce 2016. Na konsolidaci bych potřebovala kolem 100000 – 90000 Kč. Mohu splácet 4000 Kč.

 3. šimon   •  

  zdravím
  potřebuji půjčit
  Dostal jsem se do problémů kvůli podnikání a před vánoci mi přišla exekuce o které jsem nevěděl . částku jsem celou najednou zaplatil ještě ten den co pánové přišli ale při mé smůle se to stalo zrovna v dobu kdy jsme se z pritelkyní a tchýní nastěhovali do domečku ,který je potřeba opravovat a já se aktuálně kvůli té exekuci vydal ze svých našetřených peněz . Můžu doložit dańové přiznání za poslední 2 roky a pro ověření i kontakt na firmy pro které pracuji nebo smlouvy o dílu , faktury nebo cokoliv bude potřeba . doklad o zaplacení exekuce můžu

 4. Nikola   •  

  Dobrý den prosím vás mám zájem o půjčku jsem na mateřské dovolené dekuji

 5. Tomaš   •  

  dobry den.Žadam o pujčku z duvodu chybějicich penez na najem,nestihla mi přit vyplata.Potřeboval bych to pujčit na 5 mesicu a splacet mužu 3 až 4 tisuce měsične.

 6. Tomas   •  

  Dobry den,Žadam o pujčku z duvodu chybějicich penez na najem,nestihla mi přit vyplata.Potřeboval bych to pujčit na 5 mesicu a splacet mužu 3 až 4 tisuce měsične.

 7. Klára   •  

  Dobrý den,

  Potřebuji půjčku min. 200 000. Na vyplacení mikropujcek. Bohužel mám negativní záznam v registru.
  Umíte pomoci?

 8. Monika Bílková   •  

  Zdraví vás potřebují půjčit tak 150000 abych mohla konečně žít normálně.Mohu splácet 5000 měsíčně.Nemam účet .

 9. Martin Nágl   •  

  Poptávám soukromou osobu či investora na castku 350.000 Kč. Bohužel POUZE na směnku notářský zápis. Velmi spěchá

 10. Iva Kalinová   •  

  Dobrý den, potřebovala bych ještě dnes krátkodobě půjčit na směnku v hotovosti 20000,-Kč na placení energií. Jsem z Opavy. mám exekuci a tím pádem zablokovaný účet proto preferuji hotovostní půjčku na směnku úrok respektuji. vrátím i jednorázově.

 11. renata wertheimova   •  

  hledam nekoho kdo by mi pujcil penize,kvuli exekuci kterou mi strhavaji v praci mi zustava malo penez pomuzemi nekdo moc dekuji za nabidky

 12. renata wertheimova   •  

  hledam nekoho kdo by mi pujcil penize,kvuli exekuci kterou mi strhavaji v praci mi zustava malo penez pomuzemi nekdo moc dekuji za nabidky

 13. Michal   •  

  Dobrý den,
  Sháním někoho kdo půjčuje peníze i když se mi z platu strhává exekuce. Jsem zaměstnaný s čistým měsíčním příjmem 35-40 tisíc korun. Mám srážku ze mzdy (exekuci), ale i přes to mi čistého zůstane 30-33 tisíc korun.
  Potřeboval bych půjčku ve výši 15 tisíc korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *