Nabídka hotovostní půjčky na směnku i pro nezaměstnané nebo lidi bez příjmu. Půjčte si až 50 000 Kč, bez placení poplatků předem, bez zástavy a bez ručitele.

Hotovostní půjčka pro nezaměstnané na směnku

Jste bez práce a potřebujete půjčit peníze? Pak by se vám mohla líbit naše hotovostní půjčka. Můžete zde dostat třeba 20 000 Kč v hotovosti, ihned na ruku. A to, že jste nezaměstnaní nebo bez příjmu, nevadí. Když vám jinde nechtějí půjčit, můžete to to zkusit tady.

Půjčka pro nezaměstnané bez příjmu

Půjčka pro všechny, kdo nemohou momentálně doložit výši svého příjmu. Můžete dostat peníze v hotovosti na směnku. Jde to jednoduše i bez potvrzení o příjmu a bez dalších složitých formalit.

U nás podepíšete jednoduchou směnku, kde se zavážete k úhradě určité částky (to co si půjčíte navýšené o úroky).

Nic dalšího s vámi neřešíme. Obejdete se bez potvrzení o příjmu. Nabídka je i pro nezaměstnané nebo třeba pro ženy na mateřské. Půjčit si může kdokoliv.

Hotovostní půjčka na směnku

Tato půjčka na směnku je určena, jako krátkodobý úvěr v hotovosti všem, kdo rychle potřebují peníze:

 • Hotovostní půjčka od 5000 Kč do 50 000 Kč
 • Bez potvrzení o příjmu, i pro nezaměstnané
 • Půjčka na směnku ještě dnes
 • Bez placení poplatků předem
 • Peníze vracíte za 30, 60 nebo 90 dní
 • Bez zástavy a bez ručitele

Půjčka pro nezaměstnané bez exekuce

Peníze je možné poskytnout všem, kdo splní naše jednoduché podmínky. Mezi ně patří třeba to, že by vám mělo být nejméně 21 roků.

Budeme také potřebovat vidět vaše platné osobní doklady – občanku a nějaký druhý doklad totožnosti.

Také požadujeme nějaký doklad k ověření vaší adresy (nájemní smlouva a doklad o zaplaceném nájmu, složenka za elektřinu, vodu nebo plyn, či nějaký jiný, podobný doklad).

Půjčky jsou určeny lidem bez exekuce. Pokud jste v exekuci nebo insolvenci, tak vám bohužel peníze půjčit nemůžeme.

Půjčka pro nezaměstnané na vyplacení exekuce

Existuje pouze jedna výjimka. A to je půjčka na zaplacení exekuce. Pak ale finanční prostředky nevyplácíme v hotovosti na ruku vám, ale zaplatíme je na účet vašeho exekutora. Máte tak možnost vyřešit svůj dluh za exekuci a peníze pak splácet nám.

Online půjčka pro nezaměstnané bez příjmu

O poskytnutí půjčky si můžete požádat prostřednictvím následujícího formuláře. Měli byste uvést, jakou částku požadujete a vyplnit všechny údaje.

Vaše žádost bude následně vyhodnocena. Pokud zde pro vás budeme mít konkrétní nabídku, budeme vás co nejdříve kontaktovat a sdělíme vám všechny podrobnosti:

  6příspěvků

 1. Pitař martin   •  

  To se tady nesezena pujcka bez registru na mesicni splatky potrebuji 280 tisic nemam zadne ruceni tak jen na mesicni splatky

 2. Lenka   •  

  Prosím moc o pomoc hledám touhle cestou půjčku bez registrů na vyplacení mých pohledávek a platit jen jednu splátku jsem v registrech a nevím kde už sehnat pomoc nemam čím ručit bohužel

 3. Iveta Ďuráčová   •  

  Dobrý den ,potřebuji půjčit 20 000 tisíc nejlépe ihned. Splácet mohu pravidelně a včas Děkuji

 4. Petra   •  

  Dobrý den. Měla bych vážný zájem o půjčku ve výši 60 000 CZK na směnku. Počítám samozřejmě s většími úroky. Dobré zaměstnání, plat cca 30 000 čistého. Děkuji, Musilová

 5. Renata   •  

  Dobrý den velmi mne zaujala vaše nabídka půjčky .potřebovala bych ,80000 na 42 měsíců.Jsem zaměstnaná v Německu ale jsem v registru.příjem 1350 euro měsíčně.pokud máte pro mne nabídku , prosím kontaktujte mne na tel.702405586.Děkuji Formánková

 6. Ludm,ila Řánková   •  

  Prosím, mám zájem o půjčku 30 000 na 24 měsíců

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *