Nabídka půjčky peněz v hotovosti i o víkendu platí pro celou ČR. Půjčky do 50 000 Kč, o které si můžete požádat ihned. Férové podmínky a rychlé vyřízení.

Půjčky ihned na ruku – peníze v hotovosti i o víkendu

Potřebujte rychle sehnat peníze? Hodila by se vám rychlá půjčka v hotovosti, která se dá vyřídit i o víkendu? Právě takovou možnost vám zde chceme představit. Můžete snadno a rychle získat do 50 000 Kč i o víkendu. Peníze v hotovosti na ruku na 300 různých místech v ČR.

Kde sehnat peníze v hotovosti i o víkendu?

Pokud potřebujte půjčit peníze v hotovosti i o víkendu, pak to nemáte vůbec snadné. Banky jsou zavřené a stejně tak nepracuje ani většina nebankovních společností. Navíc je velká většina půjček nabízena pouze jako bezhotovostní převod na bankovní účet. A tak máte zpravidla o víkendu „smůlu“.

To ale neplatí pro všechny půjčky. Například tato půjčka je výjimka. Nabízí totiž možnost získat až 50 000 Kč i o víkendu.

Navíc zde můžete dostat peníze v hotovosti na ruku. Stačí zajít na některou z více než 300 poboček, které jsou k dispozici i o víkendu (v sobotu v neděli) a požadované finanční prostředky vám budou ihned vyplaceny v hotovosti.

Půjčka 50 000 Kč i o víkendu

O peníze si zde můžete požádat online – formulář s žádostí najdete níže na stránce. Vyplnění žádosti je velmi snadné, zabere to do 5 minut vašeho času. Žádost je ihned vyhodnocena. Následně vám budou zaslány podrobné informace a návrh smlouvy. Vyřízení je možné i o víkendu.

Co nabízí tato hotovostní půjčka?

  • Rychlý nebankovní úvěr od 5000 Kč do 50 000 Kč
  • Pravidelné měsíční splátky, celou půjčenou sumu vracíte prostřednictvím 10-ti měsíčních splátek
  • Výplata peněz v hotovosti na pobočce i o víkendu (v sobotu i v neděli)
  • Odeslání peněz na účet v bance do 10 minut
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Bez placení poplatků předem

Co potřebujete ke schválení půjčky ihned na ruku?

Stačí splnit několik základních požadavků:

  • Minimální věk 18 roků a být občanem ČR
  • Pro cizince je pak nutnost doložení trvalého nebo dlouhodobého pobytu
  • Platný občanský průkaz
  • Doložení dokladu k ověření adresy pobytu

Online žádost o peníze i o víkendu

O peníze si můžete požádat kdykoliv. Žádosti jsou vyřizovány a schvalovány i během víkendu. Takže pokud třeba v pátek večer zjistíte, že nutně potřebujte půjčit, zde máte šanci. Vyzkoušejte si to sami. Neplatíte nic předem. Bude vás to stát maximálně 5 minut vašeho času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *