Nabídka výhodné půjčky pro OSVČ kterou získáte i bez daňového přiznání a bez kontrolování registrů. Snadno a rychle, ještě dnes. Půjčky do 150 000 Kč na rozjezd podnikání, nebo i na cokoliv jiného.

Půjčka pro OSVČ bez daňového přiznání a bez registru – 150 000 Kč ihned

Podnikáte jako OSVČ a potřebujete půjčit peníze na rozjezd nebo rozšíření svého podnikání? Nebo i na cokoliv jiného? Nikde vám nechtějí půjčit peníze, protože jste zatím bez daňového přiznání a nemáte jak doložit své příjmy? Hodila by se vám rychlá půjčka nebo úvěr na splátky? Pak se podívejte, jakou zde máme nabídku.

Půjčka pro OSVČ i bez daňového přiznání

Nabízíme nebankovní půjčky a úvěry i pro OSVČ. Vyřízení se zde obejde i bez daňového přiznání. Můžete si snadno požádat o půjčku až do 150 000 Kč:

  • Nebankovní úvěr pro OSVČ a podnikatele
  • Půjčky od 10 000 Kč do 150 000 Kč
  • Pro začínající podnikatele je vyřízení i bez daňového přiznání
  • Sjednání přes internet do hodiny
  • Bezhotovostní výplata finančních prostředků na účet

Krátkodobá půjčka nebo úvěr na splátky

Tato půjčka nabízí dvě možnosti, jak si půjčit finanční prostředky na podnikání. Může to být krátkodobá půjčka na 3 měsíce. V tom případě celou půjčenou částku splatíte jednorázovou splátkou za 90 dní.

Nebo to může být půjčka na podnikání na splátky. Zde si můžete zvolit pravidelné měsíční splátky na 6 – 24 měsíců. Každý měsíc pak platíte nízkou splátku, podle vašich možností.

Půjčka 150 000 Kč bez registru a bez poplatků předem

Pro získání této nebankovní půjčky nepotřebujete nic složitého. Mezi základní požadavky patří především:

  • Minimální věk 18 roků a být občanem ČR
  • Doložení osobních dokladů (občanský průkaz a druhý doklad totožnosti)
  • Doložení dokladu k ověření vaší adresy
  • Doložení, že jste aktivní podnikatel (OSVČ)
  • Bez doložení daňového přiznání

Vyřízení je bez placení poplatků předem. O půjčku si žádáte přes internet. Obratem jsou vám nabídnuty konkrétní podmínky, za kterých si zde můžete půjčit peníze. Dopředu tak víte, kolik budete splácet. Kolik vás to bude stát. Je to bez poplatků předem, platíte až první splátku.

Online žádost o půjčku na zahájení podnikání

O peníze si zde může požádat každý OSVČ. Je jedno, jestli podnikáte již nějakou dobu, nebo jste začínající podnikatele. Věříme, že vám budeme schopni nabídnout uspokojující nabídku.

O peníze si požádejte ještě dnes vyplněním následující jednoduché online žádosti. V případě, že budete splňovat námi požadované podmínky, budeme vás obratem kontaktovat s nabídkou konkrétního úvěru a s přesnými parametry toho, co vám můžeme nabídnout:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *