Výhodná vánoční půjčka nabízí možnost získat až 30 000 Kč prakticky ihned. Peníze můžete použít na nákup vánočních dárků, nebo i na cokoliv jiného. Peníze splácíte až 11 měsíců a zaplatíte jen minimální poplatky. Navíc je zde i možnost odložení splátek zdarma.

Vánoční půjčka: Půjčka 30 000 Kč na vánoční dárky (nebo na cokoliv)

Blíží se Vánoce a vám schází peníze na nákup vánočních dárků, nebo potřebujete získat finanční prostředky, na jakékoliv jiné výdaje? Pak je zde výhodná předvánoční půjčka, která nabízí lepší podmínky, než běžné půjčky. Můžete získat až 30 000 Kč, a přitom vás to bude stát jen málo peněz.

Výhodná vánoční půjčka (nejenom na vánoční dárky)

V období před blížícími se Vánoci, máte možnost získat výhodnou půjčku až 30 000 Kč (na nákup vánočních dárků, nebo i na cokoliv jiného).

Mezi hlavní výhody této půjčky patří to, že půjčené peníze budete splácet až 11 měsíců. Splácení úvěru tak nemusí tolik zatížit váš finanční rozpočet, jako když si půjčíte peníze u nějaké jiné nebankovní společnosti, kde je musíte vracet už za pár týdnů, vše naráz.

Kolik stojí vánoční půjčka 30 000 Kč?

Tato výhodná vánoční půjčka má poměrně hodně solidní podmínky. Pokud byste si půjčili například 30 000 Kč, pak budete splácet 11 měsíčních splátek ve výši 3000 Kč:

 • Celkem na splátkách zaplatíte 33 000 Kč (za 11 měsíců)
 • Navíc tedy zaplatíte jenom 3000 Kč
 • RPSN této půjčky je tedy 21,31%, což je srovnatelné s půjčkou od banky

V čem spočívá výhoda vánoční půjčky do 30 000 Kč?

Když pomineme to, že ve srovnání s jinými nebankovními půjčkami, je tato vánoční půjčka poměrně hodně levná (jiné nebankovní půjčky vás mohou stát klidně i 2 – 3 tisíce korun měsíčně), tak jsou zde i další výhody:

 • U vánoční půjčky si v průběhu splácení můžete 2x požádat o odložení splátky
 • Pokud byste zvolili zvýhodněný balíček Plus, pak si můžete splátku odložit až 5x
 • Odložení splátky je zdarma
 • Pokud u vás během splácení (až 11 měsíců) dojde k nějakému výpadu v příjmu, pak se vám může hodit právě možnost odložení splátek

Jaké má podmínky vánoční půjčka do 30 000 Kč

Podmínky pro získání výhodné vánoční půjčky do 30 000 Kč nejsou nijak složité:

 • Musíte být plnoletí (minimálně 18 roků)
 • Potřebujete platný občanský průkaz
 • Je potřeba doložit schopnost splácet půjčku (viz dále)
 • U cizinců je potřeba doložit povolení k trvalému pobytu v ČR
 • Potřebujete kontaktní telefon a emailovou adresu pro komunikaci
 • Neměli byste být v exekuci nebo insolvenci

U této půjčky do 30 000 Kč, je nutné doložit schopnost splácet půjčené peníze. Ale nebojte se. Šanci na schválení půjčky mají i lidé s nižšími příjmy. Důležité je to, abyste měli alespoň nějaký, pravidelný příjem.

K doložení výše příjmu, je potřeba doložit například výpis z účtu za poslední dva měsíce, poslední dvě výplatní pásky nebo třeba daňové přiznání.

Vyřízení půjčky do 10 minut – peníze můžete mít ihned na účtu v bance

O půjčku je možné velmi jednoduše požádat online. Stačí jen vyplnit následující jednoduchou online žádost. Zabere vám to jen pár minut. Vyplněná žádost, je pak ihned vyhodnocena, a vy už do 10 minut můžete znát výsledek.

Peníze jsou u této půjčky obvykle vypláceny do 3 pracovních dnů. Je ale i možnost požádat si o vyplacení půjčky ihned na účet (balíček Plus). Pak můžete dostat peníze na váš bankovní účet ještě dnes, a okamžitě je použít na cokoliv potřebujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *