Okamžitá nebankovní půjčka do 30 000 Kč, která je k dispozici i pro nezaměstnané. Každý zde může dostat ještě dnes až 30 tisíc korun bez dokládání příjmu.

Okamžitá půjčka pro nezaměstnané – 30 000 Kč ihned

Jste momentálně bez peněz a bez práce? Nevíte jak řešit špatnou finanční situaci, a hodila by se vám okamžitá půjčka 30 000 Kč ihned? Ta nabízí okamžité řešení, když jste ve finanční nouzi a nutně si potřebujete půjčit peníze.

Okamžitá půjčka 30 000 Kč ihned

Tato nebankovní půjčka nabízí okamžitou půjčku peněz všem, kdo je potřebují. Můžete zde dostat až 30 tisíc korun, bez placení poplatků předem a bez ručitele:

  • Okamžitá půjčka od 5000 Kč do 30 000 Kč
  • Splatnost na 30, 60 nebo 90 dní
  • Možnost rozložení splátek na 12 měsíců
  • Pro nezaměstnané bez potvrzení o příjmu
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Bez poplatků předem

Půjčka 30 000 Kč bez dokládání příjmu na splátky

Vyřízení této půjčky se obejde bez dokládání příjmu. U částky do 30 tisíc korun není potřeba doložení příjmu a nabídka je tak dostupná i pro nezaměstnané, nebo třeba i pro ty, kdo sice pracují, ale nemohou oficiálně doložit svůj příjem.

U půjčky do 30 000 Kč máte možnost celou půjčenou částku splatit jednorázovou splátkou za 30, 60 nebo 90 dní.

Nebo máte i možnost rozložit splácení na 12 nízkých měsíčních splátek. Zaplatíte tak sice o něco málo více na úrocích, ale každý měsíc budete splácet jen menší splátku.

Je tedy na vás, zda preferujete rychlé splacení jednorázovou splátkou, nebo si vzít půjčku na splátky, která tolik nezatíží vaše měsíční výdaje.

Okamžitá půjčky pro nezaměstnané bez příjmu

K vyřízení úvěru by vám měly stačit základní osobní doklady. Tedy hlavně platný občanský průkaz a nějaký druhý doklad totožnosti.

Kromě toho je požadován nějaký doklad k doložení vaší adresy. Může to být například nájemní smlouva a doklad o zaplaceném nájmu. Nebo zaplacené SIPO, složenka za vodu, elektřinu nebo plyn. Nebo i jiné doklady.

Poskytnutí úvěru je možné i pro nezaměstnané bez příjmu. Nepotřebujete potvrzení o příjmu nebo nějaké jiné doklady.

O peníze si můžete požádat přes internet ještě dnes. Vaše žádost je ihned vyhodnocena a jsou vám zaslány konkrétní podmínky půjčky. Jakmile je odsouhlasíte a schválíte smlouvu, peníze jsou ihned vyplaceny na váš bankovní účet. Můžete je tak mít už do hodiny. Jde to velmi rychle.

Online žádost – okamžitá půjčky do 30 000 Kč ještě dnes:

  1 příspěvek

  1. Tomáš   •  

    Mnel bych zájem o půjčku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *