Půjčka pro začínající podnikatele nabízí až 250 tisíc korun. Pravidelné měsíční splátky až na 60 měsíců. Snadno a rychle máte peníze na cokoliv. Nejpozději do 24 hodin na účtu.

Půjčka (nejenom) pro začínající podnikatele bez zástavy až 250 000 Kč

Začali jste podnikat, nebo to plánujete? Chcete začít jako OSVČ, nevíte kde sehnat finanční prostředky, na rozjezd podnikání? Hodily by se vám peníze na investice do vaší živnosti, nebo na úhradu nějakých nečekaných výdajů? Chcete si půjčit na nějaké nečekané výdaje?

Půjčka pro zaměstnance nebo i pro podnikatele

Tento nebankovní úvěr je k dispozici všem, kdo potřebují peníze. Požádat si může jak zaměstnanec, tak podnikatel (OSVČ).

Osobní půjčka pro zaměstnance a všechny ostatní s pravidelným příjmem, je k dispozici až do výše 166 000 Kč, s dobou splácení až na 60 měsíců.

Pro podnikatele jsou zde 3 různé půjčky od 15 000 Kč do 250 000 Kč. Peníze máte vždy na cokoliv. Není nijak omezeno, na co jsou finanční prostředky využívány. Půjčení peněz je také vždy bez zástavy a bez ručitele.

Půjčka pro začínající podnikatele

Nebankovní úvěr nejenom pro začínající podnikatele je k dispozici všem, kdo shání finanční prostředky:

 • Osobní půjčka od 10 000 Kč do 166 000 Kč, splatnost od 12 do 60 měsíců
 • Úvěr mini od 15 000 Kč do 30 000 Kč, splatnost od 3 do 12 měsíců
 • Úvěr mini+ od 30 000 Kč do 75 000 Kč, splatnost 18 až 36 měsíců
 • Úvěr bonus od 30 000 Kč do 250 000 Kč, splatnost 12 až 60 měsíců

Půjčka 250 000 Kč do 24 hodin

Získání finančních prostředků je zde velmi rychlé. Po vyplnění nezávazné online žádosti jste do 15 minut kontaktováni zpět, k upřesnění všech podmínek a parametrů. Po schválení jsou pak finanční prostředky obratem vyplaceny na bankovní účet. Peníze mohou být odeslány ještě dnes, nebo nejpozději do 24 hodin. Máte tak možnost získat finance velmi rychle.

Půjčka pro podnikatele i bez daňového přiznání

O peníze si zde může požádat jak zaměstnanec s pravidelným příjmem, tak třeba i důchodce nebo kdokoliv jiný. Půjčka pro podnikatele je pak určena všem, kdo mají aktivní oprávnění k podnikání. Mělo by vám být minimálně 18 roků a potřebujete základní osobní doklady

Kromě osobních dokladů je také potřeba doložení příjmu. Pro zaměstnance se může jednat o potvrzení příjmu ze zaměstnání nebo třeba výplatní páska či výpis z bankovního účtu. Pro podnikatele je to kopie posledního daňového přiznání. Podnikatelský úvěr mini je možné získat, i když teprve podnikáte jenom 6 měsíců. Není tedy potřeba daňové přiznání za předchozí období.

Půjčky bez zástavy nemovitosti

U těchto nebankovních půjček není vyžadována nějaká forma ručení. Sjednání úvěru je tedy možné i bez ručitele a bez zástavy nemovitosti. K vyřízení postačuje doložení minimální výše příjmu.

  2příspěvků

 1. Věra   •  

  Dobrý den, potřebovala bych půjčku 150000.- na splácení drahých půjček.

 2. Martin Fabo   •  

  Dobrý den
  chtěl bych u vás zažádat o půjčku 250 000 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *