Půjčte si jednoduše peníze přes internet. Do 10 minut znáte výsledek. A do hodiny můžete mít peníze na účtu v bance. U první půjčky je to až 16 000 Kč.

Půjčka do výplaty ihned na účet – do 10 minut peníze pro každého

Máte zrovna hluboko do kapsy a hodila by se vám rychlá finanční pomoc? U nebankovní finanční společnosti Via SMS můžete dostat rychlou půjčku 16 000 Kč ihned.

Do 10 minut vyřídíte vše potřebné a peníze máte do hodiny na účtu v bance. Nabídka je určena pro každého, kdo splní požadované podmínky. Můžete zde dostat až 60 000 Kč na cokoliv.

Půjčka do výplaty do hodiny na účet

Tato půjčka nabízí velmi rychlé řešení finanční krize do výplaty. Jako nový klient si zde můžete půjčit peníze zadarmo. Takže neplatíte nic navíc. Bez poplatků a bez úroků. Jednoduše si ještě dnes půjčíte peníze a za 30 dní vracíte právě jen tolik, kolik jste si půjčili nic navíc:

 • Rychlá půjčka do výplaty od 1000 Kč do 16000 Kč
 • Bez placení poplatků a bez úroků – první půjčka je zadarmo
 • Vyřízení přes internet do 10 minut
 • Peníze na účet v bance do hodiny
 • Půjčka na cokoliv pro každého
 • Bez ručitele a bez zástavy

Půjčka na splátky s minimální měsíční splátkou

Pokud potřebujete více, než nabízí první půjčka do výplaty (která je aktuálně zdarma), pak si zde můžete požádat o nebankovní úvěr až do 60 tisíc korun. U tohoto úvěru vám stačí každý měsíc zaplatit jen minimální měsíční splátku 500 Kč (nebo 3%). A peníze si zde můžete půjčovat opakovaně.

Jakmile máte schválený úvěrový limit, který se postupně navyšuje až do 60 000 Kč, můžete si kdykoliv vybrat peníze. A pak zaplatíte pouze minimální měsíční splátku. Vše co uhradíte, si pak zase můžete půjčit:

 • Opakované čerpání finančních prostředků do 60 000 Kč
 • Minimální měsíční splátka 500 Kč (nebo 3% z půjčené částky)
 • Peníze čerpáte kdykoliv přes internet

Půjčka do 10 minut pro každého

Podmínky pro získání této půjčky jsou velmi příznivé. O peníze si může požádat každý, kdo splňuje základní podmínky – tedy minimální věk 18 roků, doložení totožnosti. Půjčku je možné získat jen na občanku, nepotřebujete další doklady. Stačí vám k tomu jen mobilní telefon a účet v některé české bance.

Online žádost o půjčku ihned do výplaty:

Požádejte si o peníze ihned, ještě dnes a do 10 minut znáte výsledek. Napoprvé si zde můžete půjčit peníze zadarmo. Nebudete platit žádné úroky nebo poplatky. Tahle půjčka vás opravdu nezruinuje:

  1 příspěvek

 1. Roman cervenak   •  

  Dobrý sem neslyšící
  Jen SMS e-mail děkuju

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *