Rychlá půjčka v hotovosti do 30 000 Kč i v hotovosti o víkendu. Snadno si o ni požádáte přes internet. Ihned znáte výsledek a peníze v hotovosti mohou být do 15 minut vaše.

Půjčka do 30 000 Kč v hotovosti i o víkendu

Tato rychlá krátkodobá půjčka umožňuje získat až 30 000 Kč v hotovosti na ruku. A to i o víkendu. Možnost získat peníze na cokoliv a kdykoliv potřebujete, nikdy nebyla jednoduší. Vše potřebné vyřídíte přes internet. Peníze máte ihned na účtu v bance nebo do 15 minut v hotovosti.

Krátkodobá nebankovní půjčka do 30 000 Kč

Základní nabídka této nebankovní finanční společnosti je krátkodobý hotovostní úvěr do 30 000 Kč:

 • Půjčka od 500 Kč do 30 000 Kč
 • Jednorázová splátka za 5 – 30 dní
 • Možnost refinancování půjčky
 • Peníze v hotovosti do 15 minut, i o víkendu
 • Peníze ihned na účet bezhotovostním převodem
 • Férové a srozumitelné podmínky.

Půjčka peněz v hotovosti i o víkendu

Tato finanční společnost se zaměřuje na možnost poskytnutí půjčky v hotovosti. Spolupracuje se sítí čerpacích stanic EuroOil, které provozují v ČR síť 191 poboček. Díky tomu je tato hotovostní půjčka do 30 000 Kč snadno dostupná téměř v jakékoliv části ČR. Snadno si tak vyzvednete potřebné finanční prostředky, ať už jste kdekoliv.

Jak sehnat peníze v hotovosti i o víkendu?

Stačí si o půjčku požádat přes internet a splnit požadované formality. Jakmile je vám doručeno vyrozumění o schválení úvěru, zajedete na nejbližší čerpací stanici. Do 15 minut dostanete vyplaceny peníze na ruku. Okamžitě, kdykoliv, klidně i o víkendu.

Půjčka 30 tisíc korun bez skrytých poplatků

O peníze zde může požádat kdokoliv. Nejenom tedy zaměstnanec, ale třeba i živnostník (OSVČ). Půjčka je k dispozici i pro důchodce. Nebo třeba pro ženy na mateřské nebo rodičovské. Ti všichni mohou rychle dostat hotovostní úvěr na cokoliv.

Pro schválení půjčky postačují základní osobní doklady a minimální věk od 18 roků. Měli byste také doložit své příjmy, abyste zvýšili své šance na rychlé schválení úvěru. Mělo by stačit doložení alespoň nějakého minimálního pravidelného příjmu.

U všech půjček dostáváte před uzavřením smlouvy podrobné informace o tom, kolik vás to bude stát, jak vysoké jsou úroky a jaké se hradí poplatky. Nemusíte se bát nějakých skrytých poplatků nebo jiných nemilých překvapení spojených s půjčkou. Podmínky jsou férové a srozumitelné.

Půjčka do 60 000 Kč na 12 měsíců

Pokud vám nevyhovují parametry krátkodobé půjčky v hotovosti, jsou zde i další možnosti, jak získat peníze. Je zde nabízena i půjčka do 60 tisíc korun, kde si zvolíte tak vysokou splátku, jakou si můžete dovolit. Splácíte až 12 měsíců a díky tomu pro vás splácení půjčky nebude představovat tak velkou zátěž.

Půjčka do 60000 Kč je poskytována jako bezhotovostní úvěr. Peníze dostanete ihned po schválení, bezhotovostním převodem na Váš bankovní účet. Můžete je zde mít k dispozici ještě dnes, a využít je na cokoliv potřebujete.

  2příspěvků

 1. Eva Fajnorová   •  

  Dobrý den , potřebovala bych půjčku 50 000 kč . Na vrácení dluhu . Jsem zaměstnaná na dobu neurčitou . Děkuji

 2. Jaroslav Křemenák   •  

  Dobrý den potřeboval bych pujčku 50000.Jsem zaměstnaný na dobu neurčitou.Předem dékuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *