Online půjčka v hotovosti nabízí možnost dostat klidně i 15 000 Kč v hotovosti na ruku. První půjčka je skoro zdarma, takže je to bez vysokých úroků a bez poplatků.

Online půjčka v hotovosti skoro zdarma – 15 000 Kč ihned

Máte hluboko do kapsy a pomohla by vám rychlá půjčka? Tato půjčka nabízí možnost, dostat až 30 000 Kč v hotovosti. Ihned na ruku. Navíc to může být zcela zdarma. Budete vracet jen 11 splátky po 3 tisíce korun. Celkem tedy vracíte jen 33 tisíc korun. Navíc zaplatíte jen 3 tisíc korun. A to se vyplatí.

Rychlá půjčka v hotovosti – skoro zdarma bez dalších poplatků

Půjčit si v dnešní době peníze, není nic složitého. Nabídka půjček od banky nebo i od nebankovních společností je velmi široká a pestrá. Dá se snadno dostat jen pár tisíc do výplaty, nebo desítky či stovky tisíc na různé výdaje.

Za půjčení peněz ale vždy něco platíte. Zvláště pro nebankovní půjčky platí, že stojí docela hodně peněz. Není výjimkou ani půjčka, kde máte RPSN několik stovek procent. Což znamená, že za půjčení pár tisíc, jen na několik týdnů, zaplatíte třeba i dva nebo tři tisíce korun. A někdy i více.

Tato půjčka je ale skoro zdarma. Pokud si zde půjčíte třeba 15 000 Kč na 11 měsíce, pak budete vracet také jen 15 tisíc korun a k tomu ještě jednu splátku ve výši 1500 Kč. Navíc tedy zaplatíte jen 1500 Kč a je to bez dalších poplatků a bez úroků.  Takže se nemusíte bát, že byste se sjednáním této krátkodobé hotovostní půjčky, dostali do dluhové pasti. Tady to určitě nehrozí.

Půjčka skoro zdarma bez dalších poplatků a bez úroků

Mezi hlavní výhody této nebankovní půjčky patří především:

  • Rychlá půjčka od 3000 Kč do 30 000 Kč
  • Splátky na 11 měsíců (11 pravidelný měsíčních splátek ve výši 3000 Kč)
  • Bez dalších úroků a bez poplatků – u první půjčky vracíte jen tolik, kolik jste si půjčili + 1 splátku navíc
  • Vyřízení bez ručitele a bez zástavy
  • Peníze v hotovosti na ruku nebo i na účet do banky
  • Rychlé vyřízení

Online půjčka v hotovosti

O peníze si zde můžete požádat online, přes internet. Není potřeba nikam chodit. Vše potřebné dohodnete přes internet nebo po telefonu. Díky tomu je vše rychlé a peníze máte okamžitě k dispozici.

Velkou výhodou, jakou může tato půjčka nabídnout, je výplata peněz v hotovosti, na ruku. Dovezou je až k vám domů. Zatímco jinde jste odkázání jenom na bezhotovostní převod peněz do banky, zde si můžete vybrat, co preferujete.

Půjčka v hotovosti ještě dnes?

Zajímalo by vás, jestli i vy máte šanci dostat peníze skoro zdarma a bez vysokých úroků? Třeba právě 15 000 Kč ještě dnes? Pak můžete zkusit vyplnit následující nezávaznou žádost a peníze mohou být brzy na cestě k vám.

  1 příspěvek

  1. Věra   •  

    Dobrý den potřebovala bych pujčku ještě dnes na ruku je to pro mě důležité právě nedávno nás vihodily z bytu a jsme na ulici ale mám zařízenou sociálku hmotni nouzi a jiné potřebují pujčku aby sme nemuseli spát venku kvůli mojí mamce mamka už má nějaké roky a nemůžu ji nechat ani mě na ulici děkuji Randusová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *