Online půjčka na splátky nabízí až 60 000 Kč. Splácíte jen malou měsíční splátku a to až po dobu 36 měsíců. Tahle půjčka vás rozhodně nezruinuje.

Nebankovní půjčka na splátky – 60 000 Kč ihned na cokoliv

Nebankovní půjčky obvykle nebývají poskytovány na splátky. Naopak je pro ně běžné, že celou půjčenou částku vracíte jednorázovou splátkou. Třeba už jen za 30 dní. Takže sice můžete dostat peníze rychle, ale stejně tak je musíte rychle vrátit. A to asi není vhodné řešení, pokud je někdo bez peněz.

Tato půjčka ale nabízí něco jiného. Můžete si zde půjčit peníze na splátky. Takže můžete splácet až 36 měsíců (3 roky), kdy každý měsíc platíte jen malou pravidelnou splátku. To je určitě lepší řešení, pokud vás trápí nějaký problém s financemi. Je větší pravděpodobnost, že budete schopni každý měsíc hradit pravidelnou malou splátku.

Půjčka na splátky do 60 000 Kč ihned

Co nabízí půjčka na splátky a jaké jsou její výhody?

  • Nebankovní půjčka na splátky od 10 000 Kč do 60 000 Kč
  • Splátky na 6 – 36 měsíců
  • Bez poplatků, s rozumným úrokem
  • Peníze do 10 minut na účet v bance
  • Vyřízení přes internet
  • Bez podvodů a bez rizika
  • Bez zástavy a bez ručitele

Půjčka na cokoliv ihned k dispozici

Peníze si zde můžete půjčit na cokoliv, co potřebuje. Záleží jen na vás, na co získané finanční prostředky využijete. Díky možnosti rozložit splácení úvěru až na 3 roky, se tato nebankovní půjčka hodí i k financování dlouhodobých výdajů

Půjčka – peníze ihned na účet v bance

Vyřízení tohoto nebankovního úvěru je velmi rychlé. Stačí vám jen mobilní telefon, tablet nebo počítač s přístupem na internet. Není potřeba chodit někam na pobočku. Vše sjednáte z domu. Přes internet vyplníte jednoduchou žádost. Tu najdete například zde.

Do 15 minut je vaše žádost zpracována a vy se ihned dozvíte kolik peněz, a na jak dlouhou dobu byste mohli dostat. Po vyřízení všech formalit spojených s uzavřením smlouvy jsou peníze ihned odeslány na účet v bance. Podle toho, u které banky máte svůj bankovní účet, je tam můžete mít už do 10 minut. Nebo nejpozději do druhého dne

Kdo si můžete půjčit na splátky?

Základním předpokladem je to, aby vám bylo nejméně 18 roků, a byli jste občanem ČR (nebo zde měli trvalý pobyt). Budete také potřebovat platný občanský průkaz a bankovní účet v nějaké české bance.

U půjčky na splátky je dále potřeba, abyste měli nějaký pravidelný měsíční příjem v dostatečné výši. Může tedy být vyžadováno potvrzení o zaměstnání nebo jiná forma doložení pravidelného příjmu.

Online půjčka na splátky

O peníze si můžete požádat online. Více informací o tom, jaké jsou podmínky a parametry této půjčky na splátky, najdete zde.

O peníze si můžete ihned požádat zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *