Hotovostní půjčky na směnku nabízí možnost získat peníze i lidem, kteří neuspěli v bance nebo i nebankovní finanční společnosti. Finanční prostředky jsou zde vypláceny v hotovosti, zpravidla již do 24 hodin.

Hotovostní půjčky na směnku: Půjčka do hodiny na ruku

Potřebujte rychle sehnat peníze a zatím jste nikde neměli štěstí? V bance vám nepůjčí, protože máte již nějaké závazky, záznam v registru nebo dokonce nějaké nesplacené dluhy? Nebankovní půjčky se vám zdají drahé, nebo ani tam vám nechtějí schválit půjčku? Pak můžete vyzkoušet ještě tuto možnost – půjčka v hotovosti na směnku.

Hotovostní půjčky na směnku

Hotovostní půjčky na směnku, jsou zvláštním typem nebankovních úvěrů. Oproti jiným nebankovním úvěrům, jsou zde mnohem méně složité podmínky pro získání finančních prostředků. Mezi hlavní rozdíly patří třeba to, že nepodepisujete smlouvu, ale pouze jednoduchou směnku.

Zavazujete se tedy k úhradě určité částky k určitému datu. Nejsou zde žádné složité právní kličky nebo podmínky. Vyřízení je bez poplatků předem (proč byste také měli něco platit předem, že?). Dohodnutá částka, která vám bude půjčena, je navýšena o určité procento (to je závislé na požadované částce a době), a směnka je následně podepsána na tuto výslednou částku.

Půjčka do hodiny na ruku

U této půjčky na směnku je možné, aby byla půjčka poskytnuta do hodiny. Vyplníte následující jednoduchou žádost. Ta bude rychle vyhodnocena. V případě, že splňujete parametry, pro poskytnutí úvěru, budete do hodiny kontaktováni, pro dohodnutí osobní schůzky na pobočce finanční společnosti, kde vám budou peníze vyplaceny v hotovosti na ruku. Je to prosté.

Půjčka na směnku na vyplacení dluhů nebo exekuce

Peníze si zde můžete půjčit opravdu na cokoliv. Není ani problém, půjčit si peníze na zaplacení nějakých jiných dluhů nebo na vyplacení exekuce. Nejsou zde žádná omezení. Záleží jen na vás a na konkrétním vyhodnocení vaší žádosti.

Půjčka je poskytována bez registrů – to že máte záznam v nějakém z registrů, jako je bankovní nebo nebankovní registr také nemusí vadit. K těmto informacím může být přihlíženo (i vzhledem k požadované výši půjčky), ale každý požadavek je vyhodnocován individuálně. To, že jste v exekuci nebo máte záznam v registru, tedy neznamená automatické zamítnutí žádosti.

Půjčka na směnku bez zástavy

O půjčku na směnku si můžete velmi snadno podat žádost ještě dnes. Peníze pro vás mohou být připraveny ještě dnes, nebo dokonce do hodiny. Poskytnutí půjčky je standardně bez zástavy nemovitostí. V případě, že jste schopni nějakou záruku za půjčku poskytnout, tak to může mít vliv na výši úvěru.

Online žádost o půjčku na směnku v hotovosti:

Máte-li zájem o nabídku konkrétního úvěru, zadejte svůj požadavek prostřednictvím nezávazné žádosti na této stránce. Váš požadavek bude během krátké doby zpracován. Pokud je vám možné poskytnout hotovostní úvěr na směnku, budou vám obratem odeslány podrobné informace na zadanou emailovou adresu.

  1 příspěvek

  1. Adéla   •  

    Zažádala jsem si,ale nefunguje catcha kod,vůbec se nezobrazuje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *