Online půjčka do 50 000 Kč, kterou získáte i bez potvrzení o příjmu. Rychle ji vyřídíte online, jen přes internet a peníze máte ještě dnes na bankovním účtu.

Půjčka online bez potvrzení o příjmu ihned na účet

Potřebujete rychle půjčit peníze? Jednou z nejrychlejších možností, jak sehnat ještě dnes finanční prostředky, nabízí online půjčka.

Za 10 minut vyřídíte všechny potřebné formality a peníze máte ihned na bankovním účtu. Ještě dnes je můžete použít na cokoliv. A jde to i bez potvrzení o příjmu.

Online půjčka bez potvrzení příjmu

Pokud si jdete půjčit peníze do banky nebo někam jinam, obvykle to není možné bez potvrzení o příjmu. Nebo po vás budou chtít alespoň výpis z bankovního účtu nebo výplatní pásku nebo něco jiného.

Co když ale momentálně nemáte žádné příjmy? Co když jste bez zaměstnání, Nebo sice pracujte, ale výplatu dostáváte na ruku, a tak nemůžete jednoduše doložit výši svého příjmu?

Řešením je půjčka bez potvrzení příjmu. Tady můžete dostat peníze, aniž byste potřebovali dokazovat výši svého příjmu.

A to vám nabízí i tato půjčka. Můžete zde dostat až 50 000 Kč bez potvrzení o příjmu.

Půjčka 50 000 Kč bez potvrzení o příjmu ihned

  • Půjčka 5 000 – 50 000 Kč
  • Vyřízení i bez potvrzení o příjmu
  • Splátky 12 měsíců nebo jednorázová splátka za 30, 60 nebo 90 dní
  • Vyřízení online, přes internet do 10 minut
  • Výplata peněz ihned na účet
  • Bez poplatků předem, bez ručitele

Půjčka peněz bez potvrzení o příjmu

Tato půjčka nabízí možnost získat peníze i bez potvrzení o příjmu. Můžete zde dostat částku od 5 tisíc korun do 50 tisíc korun.

Sami si pak můžete vybrat, jestli chcete peníze splatit formou jednorázové splátky za 30, 60 nebo 90 dní. Nebo si můžete zvolit variantu na splátky, kde každý měsíc zaplatíte jen menší sumu. Půjčka na splátky je na 12 měsíců.

Pro sjednání půjčky vám stačí jen občanský průkaz a případně doklad k ověření vaší adresy. Obvykle jde ale půjčka vyřídit jen na občanku.

Pokud by byly potřeba nějaké dodatečné doklady, budete vyzváni k jejich doložení. Nepotřebujete potvrzení o příjmu.

Online půjčka – peníze ihned na účet

Po vyplnění žádosti je ihned vyhodnocena. Pak jsou vám zaslány podrobné informace a instrukce k dalšímu postupu při uzavření smlouvy.

Jakmile odsouhlasíte podmínky a návrh smlouvy, jsou vám peníze ihned vyplaceny na účet v bance. Bankovní převod na jiný účet zpravidla trvá maximálně několik minut. Můžete je mít k dispozici ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *