Tato nebankovní půjčka do 20 000 Kč je pro nové klienty k dispozici zdarma. Bez poplatků a bez úroků Vracíte jen to, co jste si půjčili. Půjčka je dostupná jen na OP, i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání.

Půjčka 20000 Kč na OP – bez potvrzení od zaměstnavatele

Ve finanční nouzi, když lidé potřebují rychle sehnat peníze, je každá minuta drahá. Kdo by také chtěl čekat několik dní, než mu v bance schválí úvěr. Když opravdu nutně potřebujete peníze, tak je chcete mít ihned k dispozici. A přesně to vám tato půjčka nabízí.

Půjčka 20 000 Kč bez poplatků – první půjčka zadarmo

U této půjčky můžete dostat 20000 Kč a nic vás to nestojí. Kromě toho, že budete muset vrátit celou půjčenou částku za 35 dní (pokud si půjčíte 20 tisíc korun, pak vracíte 20 tisíc korun za 5 týdnů), už ale neplatíte nic navíc:

  • První půjčka do 20 000 Kč na 35 dní
  • Bez úroků = úrok je 0%
  • Bez poplatků = neplatíte žádné poplatky
  • Bez navýšení = vracíte přesně tolik, kolik jste na začátku dostali

Takže pokud jste se dostali do nějaké složité finanční situace, pak se nemusíte bát, že byste vše zhoršili. Že si vezmeme nějakou drahou, lichvářkou půjčku. Tohle rozhodně není případ této nabídky.

Pochopitelně nic není zadarmo. Pokud byste nesplatili celou půjčenou částku včas, a žádali si o prodloužení termínu splatnosti (což je možné), pak vám budou účtovány příslušné poplatky.

Maximální doba půjčky je 35 dní (5 týdnů). Pokud peníze vrátíte do této doby, pak vás to nic nestojí.

Půjčka jen na OP – bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání

K vyřízení tohoto nebankovního úvěru potřebujete jen OP (občanský průkaz). Nepotřebujete ani potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Aby vám byla půjčka co nejdříve schválena, měli byste splnit následující požadavky:

  • Minimální věk 18 roků
  • Platný OP (do žádosti vkládáte kopii občanského průkazu)
  • Platnou platební kartu (VISA nebo MasterCard, slouží k ověření vlastnictví bankovního účtu)
  • Vlastní bankovní účet (kam dostanete peníze po schválení půjčky)
  • Mobilní telefon a emailovou adresu
  • Výpis z bankovního účtu

U půjčky se objedete i bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Přesto byste ale měli disponovat dostatečným příjmem, ze kterého budete schopni svůj závazek vůči finanční společnosti uhradit. Na výpisu z vašeho bankovního účtu, by tedy měl být vidět nějaký pravidelný příjem.

Půjčka 20 000 Kč ihned na účet – do 10 minut

Peníze zde můžete mít opravdu rychle. Stačí vám jen vyplnit jednouchou online žádost.

Její vyplnění vám zabere 5 minut. Pokud doložíte vše potřebné a splníte požadovaná kritéria pro schválení úvěru, peníze vám budou odeslány ihned po schválení.

Pokud máte účet u některé banky z tohoto seznamu: Komerční banka, Moneta, Česká Spořitelna, ČSOB, Raiffeisenbank, Fio Bank, pak můžete mít peníze na svém bankovním účtu do 10 minut. U těchto bank je převod realizován prakticky okamžitě. U jiné banky to může trvat i o něco déle. Peníze byste ale ve většině případů měli mít ještě dnes k dispozici (nebo nejpozději do druhého dne).

Půjčka 20 tisíc korun online

Pokud se chcete dovědět více informací, nebo si ihned požádat o půjčení částky 20 000 Kč, pak se podívejte na tento odkaz. Najdete zde podrobné informace a online formulář s žádostí o úvěr.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *